head-logo
head-pytle

Speciální stavební maltové směsi
 head-vlajky-cz  head-vlajky-en  head-vlajky-ru

Odkazy

odkazy-licovecihly
 

LICOVECIHLY.CZ

Internetové stránky stavební společnosti BRICK spol. s r.o.
Společnost BRICK byla založena v roce 1991 a od roku 1997 se především zabývá montáží lícových cihel a obkladových pásků. Zprvu vlastními zaměstnanci a s nárůstem zakázek i s externími dodavateli. BRICK je jedna z prvních společností, založených po listopadu 1989. Společnost podniká se stejnými vlastníky, bez dluhů, exekucí, s řádným vypořádáním vůči orgánům státní správy...

http://www.licovecihly.cz

odkazy-brickland
 

BRICKLAND.CZ

BRICKLAND, přední evropský dodavatel lícových cihel a cihelných obkladových pásků. BRICKLAND nabízí kompletní sortiment v segmentu lícového, nebo chcete-li režného zdiva. V naší nabídce najdete cihlovou dlažbu jak v sortimentu klasické cihlové dlažby nebo cihlové dlažby z cihel typu klinker. Zateplovací systém BRICKLAND s finální vrstvou z cihlových pásků je certifikovaný produkt, který ještě zvýší tepelný komfort stavby, která lícové cihly, nebo cihlové pásky používá...

http://www.brickland.cz

odkazy-idroni

IDRONI.CZ

Ve spolupráci se společností Brickland s.r.o a Brick s.r.o si vám dovolujeme tímto nabídnout moderní a mladou službu v oblasti dokumentárního videa.

Po dokončení stavby vašeho rodinného domu nebo jiného projektu vám nabízíme natočení této stavby z ptačí perspektivy a z mnoha dalších nezvyklých pohledů. Uvidíte, jak je vaše stavba zasazená do okolí, jak vypadala v době dokončení, jaké jsou vztahy a poměry k sousedním stavbám a pozemkům. Jak vypadala vaše zahrada nebo okolí stavby. Zůstane vám tak do budoucna zajímavá technická připomínka.
Krátká videa a dokumenty jsou natáčeny ve full HD kvalitě nebo v provedení 4K kamerou, která je umístěna na bezpilotním letounu Dron. Pracovní prostor pro natáčení je kruh o průměru do 2 km, a to až do výše 1000m. Videosnímky dodáváme již zpracované, sestříhané, popřípadě doplněné scénickou nebo dokumentární hudbou. Lze dodat také video v neupraveném stavu pro potřeby zákazníka pro jeho další použití.

http://www.idroni.cz